Skip to content

johan van bever

advertentie
Lewis Rigaux uit Zottegem
In Olsene is zaterdag de Omloop Het Volk gereden voor juniores. Dat is een internationale klassieker 1.1 op de UCI-kalender. Alleen de beste renners komen in dergelijke wedstrijden aan de start. Thomas Van Hecke uit Wetteren werd 39ste,  Lewis Rigaux uit Zottegem 42ste, Kenny Van Canneghem uit Smetlede 57ste, Frederik Van Tittelboom uit Borsbeke 79ste en Jeroen Desmet uit Oosterzele 89ste. Hieronder de volledige uitslag.
 
Men Juniors 1.1 UCI - UCI
Aantal deelnemers: 0
1.  POZDNYAKOV Kiril -ISOREX CYCLING TEAM 
2.  WALLAYS Jelle -ROESELARE 
3.  ROWE Luke -ENGELAND 
4.  VAN ROY Stijn -BODYSOL LOTTO CT 
5.  ROBERT Frederique -BALEN BC 
6.  GRIFFIN Jake -SINNIGEBOUW WIELERTEAM 
7.  VREUGDENHIL Stefan -WESTLAND WIL VOORUIT 
8.  BLIAKEVICIUS Mantas -LITUBEL 
9.  VERMOTE Julien -KSV DEERLIJK GAVERZICHT 
10.  LAMBRECHTS Lorenz -AVIA CYCLING TEAM 
11.  KOVALIOVAS Edgaras -LITUBEL 
12.  MANIUSIS Martynas -KLAPEIDA EVERGEM 
13.  SALOMEIN Jarl -AVIA CYCLING TEAM 
14.  DZERVUS Darijus -KLAPEIDA EVERGEM 
15.  LISSON Mathias -DENMARK 
16.  MOCKEVICIUS Vismantas -KLAPEIDA EVERGEM 
17.  SOBERON Joshua -THOMPSON CYCLING TEAM 
18.  HELVEN Sander -KSV DEERLIJK GAVERZICHT 
19.  VASCIULA Mantas -KLAPEIDA EVERGEM 
20.  ROOSEN Jorg -SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 
21.  BLYTHE Adam -ENGELAND 
22.  DIERICKX Matthias -MEETJESLAND 
23.  VAN DEN CRUYCE Kevin -JOSAN MERCEDES 
24.  VAN BELLE Mathias -MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
25.  ROWSELL Erick -ENGELAND 
26.  BENSON Ruan -TEMPO 
27.  COPELAND Thomas -ENGELAND 
28.  DE BACKKER Bert -HOBOKEN WAC 
29.  STAES Davy -JOSAN MERCEDES 
30.  SHAPIRA Idan -TEL AVIV CT ISRAEL 
31.  VAN THIELEN Jeffrey -SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 
32.  PONTEN Andreas -TEMPO 
33.  VAN GEYT Koen -DENDERSTREEK LABIEKES 
34.  BOERRIGTER Mathijs -DIST OOST NED 
35.  VAN DEN BERGHE Bart -ABBS WIELERJEUGDTEAM 
36.  EEFTING Roy -PEDDELAARS KROLSTONE 
37.  VAN LIJEN Steven -TEMPO 
38.  DENYS Brecht -MOLENSPURTERS MEULEBEKE 
39.  VANHECKE Thomas -THOMPSON CYCLING TEAM 
40.  OP DE BEECK Thomas -AVIA CYCLING TEAM 
41.  DE LANGHE Jens -KVC DEINZE 
42.  RIGAUX Lewis -ONDER ONS PARIKE 
43.  CHRISTAENS Jelle -KVC DEINZE 
44.  LAUWERS Kenneth -RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT 
45.  CORDEEL Pieter -BALEN BC 
46.  LAVA Kevin -KSV DEERLIJK GAVERZICHT 
47.  ENGELRELST Gieljan -BALEN BC 
48.  SVENNINGSEN Nikolaj -DENMARK 
49.  COUCKE Laurens -HOOP OP ZEGEN BEVEREN 
50.  SIOEN Sylvester -ROESELARE 
51.  FOUBERT Glen -HOBOKEN WAC 
52.  PIRLET Martin -VC ARDENNES 
53.  DEBACKER Lander -ROESELARE 
54.  NAESEN Olivier -DENDERSTREEK LABIEKES 
55.  VEN Jorn -SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 
56.  MEADOWS Toby -ENGELAND 
57.  VAN CANNEGEM Kenny -ISOREX CYCLING TEAM 
58.  THYS Nico -HOBOKEN WAC 
59.  LAUWEREYS Gert_Jan -ASFRA RACING TEAM 
60.  SINNIGE Job -SINNIGEBOUW WIELERTEAM 
61.  WILDEMAN Henk -DIST OOST NED 
62.  PANNEKOEK Jorg -AVIA CYCLING TEAM 
63.  SEBASTIEN Thomas -BUDINGEN 
64.  MEERSCHAERT Dries -ABBS WIELERJEUGDTEAM 
65.  NIEUWDORP Nick -THEO MIDDELKAMP 
66.  SIMONS Jack -KUMASOL NEDERLAND 
67.  DE BOER Gijs -ALCMARIA VITRIX ALKMAAR 
68.  CREPEL Cyril -US RONCQ CYCLISME 
69.  TEN DAM Arjen -ALCMARIA VITRIX ALKMAAR 
70.  LEYSSENS Jens -SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 
71.  KOKOREVAS Vladas -LITUBEL 
72.  DE BOER Joris -SINNIGEBOUW WIELERTEAM 
73.  VANHOVE Eli -KSV DEERLIJK GAVERZICHT 
74.  BASTIAENS Yoni -ABBS WIELERJEUGDTEAM 
75.  DE VRIES Berden -PEDDELAARS KROLSTONE 
76.  BRUYNEEL Giel -KSV DEERLIJK GAVERZICHT 
77.  BEEZEN Sven -DAIKIN CYCLING TEAM 
78.  VERBERCKMOES Jasper -ASFRA RACING TEAM 
79.  VAN TITTELBOOM Frederik -BODYSOL LOTTO CT 
80.  KOS Christian -KUMASOL NEDERLAND 
81.  BRYSSINCK Bart -ABBS WIELERJEUGDTEAM 
82.  ONGENA Matthias -DENDERSTREEK LABIEKES 
83.  HAERS Joris -THOMPSON CYCLING TEAM 
84.  DECEUNINCK Thomas -ROESELARE 
85.  DE BLOCK Nick -THOMPSON CYCLING TEAM 
86.  BERNARD Maxime -US RONCQ CYCLISME 
87.  KONING Peter -SINNIGEBOUW WIELERTEAM 
88.  VAN GEFFEN Niek -WV SCHIJNDEL 
89.  DESMET Jeroen -BODYSOL LOTTO CT 
90.  VAN SNICK Bernd -ONDER ONS PARIKE 
91.  VAN DIJK Stefan -KUMASOL NEDERLAND 
92.  BERKHOUT Erik -WESTLAND WIL VOORUIT 
93.  LINDEMAN Bert_Jan -PEDDELAARS KROLSTONE 
94.  DE REUS Frank -JAN VAN ARCKEL 
95.  MARTENS Joris -SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 
96.  MEYNARTS Kenny -BUDINGEN 
97.  VAN ECHELPOEL Pieter -HOBOKEN WAC